2 listopada 2011
Czy strona mobilna ma wpływ na pozycje w wyszukiwarce?

Internet jest najszybciej rozwiajającym się medium, jest to gigantyczny rynek, którego nie warto pomijać i należy uwzględnić także jeśli chodzi o strony mobilne. Coraz częściej można spotkać ludzi wysposażonych w tablety czy smartfony. Służą nie tylko do wysyłania e-maili czy przeglądania portali ale także do szukania i zamawiania produktów. Trudno w to uwierzyć ale aż 25% towarów zostało zakupionych mobilnie.

Posiadanie mobilnej strony niesie ze sobą sporo zalet, przede wszystkim jest ona wówczas dostosowana do wszystkich urządzeń, niezależnie czy jest to 8 czy 3 calowy telefon. Może być świetnym uzupełnieniem strony w Internecie, łatwo więc doczytać interesujące informacje, dokonać rezerwacji czy zamówienia. Powinniście także wziąć pod uwagę przeprowadzane statystki, które mówią o coraz większej popularności takich rozwiązań, ponadto świadczy to również o Waszym zaangażowaniu oraz docenieniu wygody potencjalnego klienta. W dużej mierze jest to także wzrost świadomości marki. Warto więc wykorzystać najnowsze technologię, które bez wątpienia korzystnie wpłyną na Wasz wizerunek.

Najpewniej jest powierzyć przygotowanie strony profesjonalistom, którzy pomogą Waszej działalności, być bardziej przyjazną w Internecie.

Jeśli posiadacie już stronę mobilną, warto sprawdzić czy jest właściwie przygotowana używając do tego linku:

https://search.google.com/test/mobile-friendly?utm_source=mft&utm_medium=redirect&utm_campaign=mft-redirect

Call Now Button