PORTALE INTERNETOWE

Tworzenie portali internetowych z panelem zarządzania – CMS, w technologii RWD

strategia + kreacja + technologia

Portale internetowe są niczym innym jak serwisami internetowymi poszerzonymi o różnorodne dodatkowe funkcje internetowe, zawierające zwykle dużą liczbę artykułów, ogłoszeń, katalog firm, bądź produktów, dostępne z jednego adresu internetowego. Bardzo często portal zawiera informacje będące przedmiotem zainteresowania szerokiego grona odbiorców.

Wortale internetowe to natomiast portale wyspecjalizowane, publikujące informacje z jednej dziedziny, tematycznie do siebie zbliżone, dotyczące np. filmu, tworzyw sztucznych, nieruchomości, motoryzacji.

Realizowane przez nas portale internetowe wyróżniają się przemyślaną nawigacją oraz grafiką, prostotą w obsłudze, a przypisany do nich system zarządzania treścią CMS w jak największym stopniu ułatwia zarządzanie portalem internetowym.

Pamiętajmy, iż portal internetowy powinien być tworzony pod docelowego klienta, zatem przyjazny i użyteczny. Nasza firma profesjonalnie doradzi jak powinien wyglądać oraz funkcjonować efektywny portal internetowy, by przyciągał Użytkowników.

itcp_portaleinternetowe_03

 

Z jakich technologii i rozwiązań najczęściej korzystamy?

 

Wykorzystujemy autorskie rozwiązania naszej firmy, dzięki którym jesteśmy w stanie stworzyć nawet najbardziej rozbudowany serwis internetowy.  Całość kodu źródłowego strony nasi programiści piszą samodzielnie zatem nie ma żadnych ograniczeń co do funkcjonalności oraz wyglądu graficznego portalu internetowego. Dodatkowo każda funkcja portalu jest osobnym jego modułem, zatem w przyszłości możemy rozbudować portal o dowolną inna funkcjonalność. 

 

 itcp_portaleinternetowe_07
 Jakie portale tworzymy?

 

Stworzenie portalu internetowego jest znacznie bardziej zaawansowanym działaniem, niż stworzenie strony internetowej – w ramach tego kluczowym elementem realizacji serwisu internetowego jest dokładne omówienie go na spotkaniu oraz wspólne napisanie szczegółowej specyfikacji. W naszym portfolio znajdą Państwo zrealizowane serwisy internetowe o różnej tematyce – wykonywaliśmy portale z bazami noclegów, firm, pośrednictwa pracy, portale społecznościowe, portale randkowe, ubezpieczeniowe. 

Każdy z nich, oraz każdy kolejny wykonywany przez naszą firmę serwis www wyróżnia się nowoczesnym wyglądem, łatwą nawigacją oraz wydajnością, sprawnym działaniem, bez względu na ilość założonych kont, dodanych zdjęć, treści. 

Pracujemy nad portalami internetowymi od 8 lat oraz podążamy za nowymi trendami i technologiami. Jesteśmy w stanie stworzyć każdy portal. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – określamy technologie, doradzamy, przedstawiamy zasady działania. Skupiamy się na efektywności w działaniu portalu dla Użytkownika. 

Co zawiera każdy z powstałych w naszej firmie portali internetowych?
Panel CMS
panel, w którym będziesz mógł z łatwością dodawać, aktualizować, modyfikować wszelkie treści oraz grafiki na swoim portalu w sposób łatwy i szybki. Nie jest są do tego wymagane żadne zdolności programistyczne, wyłącznie zdolności podobne do pisania w popularnym Wordzie.
Responsywność
obecnie, w erze tabletów i smartfonów technologia RWD jest bardzo pożądana. Nasza firma tworzy takie typy portali internetowych, które intuicyjnie, dopasowują się do rozdzielczości zarówno, komputera, jak i tabletu czy smartfonu. Potrzeba stworzenie odrębnych wersji internetowych portalu oraz paneli zarządzania specjalnie na te rozdzielczości jest zbędna.
Użyteczność
każdy ze zrobionych przez nas portali internetowych jest dla jego Użytkownika optymalny pod względem użyteczności, nawigacji. Wszelkie ruchy, kliknięcia się intuicyjne, elementy wyszukiwania zawarte są w widocznych miejscach, a sam sprawnie działający portal oraz przejrzysta grafika służą szybkiemu znalezieniu potrzebnych informacji.
Optymalizacje
kilka tysięcy przepracowanych dni przez naszą firmę pozwoliło nam na takie dopracowanie zarówno treści marytorycznych jak i graficznych, iż wykonywane przez nas witryny internetowe spełniają wszelkie standardy i wymogi dotyczące wszelkiego rodzaju oprogramowania oraz sprzętu, na jakim działają Twoi klienci,tworzymy portale internetowe w pełni gotowe do procesu pozycjonowania, spełniające wszelkie wymogi SEO.
 

Dodatkowo gwarantujemy opiekę i wsparcie dedykowanego specjalisty na każdym etapie realizacji projektu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy wie na czym polega wykonywanie serwisów www, oprogramowań informatycznych, czy aplikacji mobilnych.

Mając to na uwadze, każdą współpracę zaczynamy od poinformowania Państwa o możliwości kontaktu z osobami, które są odpowiedzialne za Wasz projekt. Jest to najpierw kontakt ze specjalistą od grafiki, później od programowania, pozycjonowania, od marketingu oraz wdrożenia.

Zapewniamy, że każdy z wymieniowych specjalistów przekaże Wam dokładne, jasne informacje oraz udzieli porady w konkretnym momencie realizacji projektu.

Gwarantujemy również, że cała współpraca przebiegnie w przyjaznej atmosferze kończąc się w pełni sukcesem – projekt zostanie wdrożony oraz wykonany zgodnie z Państwa życzeniem oraz oczekiwaniami.

Dlaczego właśnie my?

Każde zamówienie opiera się na indywidualnym projekcie graficznym, nie działamy na gotowych szablonach. Dlatego cała współpraca zaczyna się od ustalenia z Państwem założeń, aby zrealizowana usługa w pełni odzwierciedlała Wasz zamysł.

Mamy sporą wiedzę i doświadczenie – zajmujemy się wykonywaniem projektów oraz programowaniem już od ponad 8 lat. Można nam zaufać 🙂

Działamy zgodnie z obowiązującymi trendami i rozwiązaniami z zakresu informatyki i grafiki. Postępujemy zgodnie z tym, co proponuje rynek.

Proponujemy Państwu atrakcyjne ceny, ponieważ ludzie, którzy tworzą nasz zespół są bardzo zgrani, dzięki czemu współpraca przebiega na najwyższym poziomie i w szybkim tempie.

Pracujemy bardzo sprawnie! Cenimy sobie czas, dlatego jesteśmy w stanie każdy projekt wykonać w możliwie szybkim terminie.

Warto przekonać się jak wygląda współpraca z nami! Zapraszamy!

Przykładowe realizacje portali internetowych
  • Agencja interaktywna Poznań
    http://poznan-info.pl
  • Agencja interaktywna Poznań
    http://e-singlove.pl
  • Agencja interaktywna Poznań
    http://wyszokajnocleg.pl
Klienci o nas

„Z przyjemnością polecamy usługi firmy IT COMPUTER PARTNER. Przedstawiony przez nas zakres prac został przez tę Agencję wykonany zgodnie z umową i ustalonym harmonogramem, wykazując się fachowością, dobrą organizacją pracy i znajomością najnowszych technologii informatycznych, zapewniając przy tym wysoką jakość zrealizowanego przedsięwzięcia.” PRFiP

„Agencja Interaktywna IT COMPUTER PARTNER wykonała dla nas portal internetowy. Usługa została zrealizowana sprawnie. Zarówno w fazie projektowania, jak i wdrażania firma wykazała się kreatywnością i profesjonalnym podejściem, co wpłynęło na nasze zadowolenie z osiągniętego efektu. Możemy również liczyć na pomoc w bardziej zaawansowanych modyfikacjach, dodatkowe prace wykonywane są szybko i dokładnie.” E-METALPLAST

Do każdego projektu nasza Agencja Interaktywna podchodzi indywidualnie
Jednak przebieg współpracy w każdym przypadku wygląda podobnie.
Agencja interaktywna Poznań
1. Informacje
Podczas spotkania lub rozmowy przez telefon uzyskujemy odpowiednie informacje dotyczące projektu. Określamy koszt, termin jego realizacji oraz wykorzystane technologie.
Agencja interaktywna Poznań
2. Umowa
Następnie podpisujemy umowę współpracy, posiadającą załącznik, który określa wszelkie Państwa wymagania i funkcjonalności zawarte w zleconym projekcie.
Agencja interaktywna Poznań
3. Grafika
Wykorzystując informacje uzyskane na spotkaniu zaczynamy pracować nad projektami graficznymi. Na podstawie projektów uzgadniamy docelowy, zadowalający Państwa wygląd zamówienia.
Agencja interaktywna Poznań
4. Kodowanie
Gdy uzyskamy akceptację całości grafiki przechodzimy do programowania jej przez programistę. Okres programowania okreśony jest szczegółowo w zawartej umowie.
Agencja interaktywna Poznań
5. Wdrożenie
Po zakodowaniu projektów graficznych następuje wdrożenie całości - umieszczenie pod domeną i na serwerze. Służymy doradztwem w wyborze domeny oraz serwera.
Agencja interaktywna Poznań
6. Opieka
Nasza firma oferuje możliwość stałego wsparcia opieki nad wdrożonym serwisem, programem, aplikacją mobilną. Doradzamy również kroki marketingowe wpływające na rozpromowanie.
Call Now Button