SKLEPY INTERNETOWE

Tworzenie sklepów internetowych z panelem zarządzania – CMS, w technologii RWD

strategia + kreacja + technologia

Systemy e-Commerce (sklepy internetowe), wykorzystują sieć Internetu do prowadzenia aktywnej sprzedaży własnych produktów i usług. Jednocześnie pozwalają na prezentację i reklamę swojej oferty i dotarcie z nią do szerokich kręgów potencjalnych odbiorców.

W zależności od potrzeb sklep internetowy może prowadzić sprzedaż detaliczną lub hurtową.

Stworzenie sklepu www umożliwia pozyskanie dodatkowych klientów jak i kontrahentów, a połączenie go z profesjonalnym serwisem internetowym jest najbardziej zaawansowanym sposobem zaistnienia w ogólnoświatowym Internecie. Do każdego realizowanego sklepu projektujemy indywidualną grafikę skierowaną na potencjalnych klientów, zapewniamy usługę hostingową (serwer) oraz pomoc w doborze i rejestracji odpowiedniej domeny (adresu www Twojego sklepu internetowego).

itcp_sklepyinternetowe_03

 

Technologie, które wykorzystujemy…

to rozwiązanie open source, pozwalające w dzisiejszych czasach na tworzenie skomplikowanych sklepów internetowych oraz rozwiązanie autorskie, które tworzy od podstaw nasza firma. Sklepy internetowe tworzone w oparciu o oba powyższe rozwiązanie charakteryzują się modularną budową – zatem nie ma żadnych przeciwwskazań, aby rozbudowywać je w przyszłości o dodatkowe funkcjonalności. Wykonujemy w oparciu o wspomniane rozwiązania informatyczne sklepy internetowe, które z impetem wchodzą na rynek polski lub zagraniczny. 

 

 

Przykładowe możliwości, które możemy zawrzeć w sklepie internetowym:

itcp_sklepyinternetowe_07

– integracja z Allegro, z kurierem

– integracja z magazynami

– możliwości innych integracji

– funkcja sprzedaży wiązanej

– szybki podgląd produktu

– dodawanie plików do produktów

– zaawansowane filtrowanie

– solidna nawigacja

– intuicyjny CMS

– podpięcie analiz, statystyk

– podpięcie różnych płatności

– podpięcie różnych wysyłek

– konfiguracja podatków, walut

– crossselling

– przyjazne dokonywanie płatności

– narządzie do łatwiej obsługi klienta

– optymalizacja, przystosowanie pod SEO

– moduł bonów rabatowych, rabatów

– dodawanie opinii, komentarzy

– tworzenie bonów lojalnościowych

– wiele języków

– nielimitowana liczba produktów

– nielimitowana liczba kategorii,

– nielimitowana liczba atrybutów

– sprzedaż wirtualnych produktów

– import/eksport CSV

oraz wiele, wiele innych możliwości

Co zawiera każdy z powstałych w naszej firmie sklepów internetowych ?
Panel CMS
panel, w którym będziesz mógł z łatwością dodawać, aktualizować, modyfikować wszelkie treści, produkty oraz grafiki w swoim sklepie w sposób łatwy i szybki. Nie są do tego wymagane żadne zdolności programistyczne, wyłącznie zdolności podobne do pisania w popularnym Wordzie.
Responsywność
obecnie, w erze tabletów i smartfonów technologia RWD jest bardzo pożądana. Nasza firma tworzy takie typy sklepów internetowych, które intuicyjnie, dopasowują się do rozdzielczości zarówno, komputera, jak i tabletu czy smartfonu. Potrzeba stworzenie odrębnych wersji internetowych sklepów oraz paneli zarządzania specjalnie na te rozdzielczości jest zbędna.
Użyteczność
każdy ze zrobionych przez nas sklepów internetowych jest dla ich Użytkownika optymalny pod względem użyteczności, nawigacji. Wszelkie ruchy, kliknięcia się intuicyjne, elementy wyszukiwania zawarte są w widocznych miejscach, a sam sprawnie działający sklep oraz przejrzysta grafika służą szybkiemu znalezieniu potrzebnych informacji.
Optymalizacje
kilka tysięcy przepracowanych dni przez naszą firmę pozwoliło nam na takie dopracowanie zarówno treści marytorycznych jak i graficznych, iż wykonywane przez nas witryny internetowe spełniają wszelkie standardy i wymogi dotyczące wszelkiego rodzaju oprogramowania oraz sprzętu, na jakim działają Twoi klienci,tworzymy strony internetowe w pełni gotowe do procesu pozycjonowania, spełniające wszelkie wymogi SEO.
 

Dodatkowo gwarantujemy opiekę i wsparcie dedykowanego specjalisty na każdym etapie realizacji projektu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy wie na czym polega wykonywanie serwisów www, oprogramowań informatycznych, czy aplikacji mobilnych.

Mając to na uwadze, każdą współpracę zaczynamy od poinformowania Państwa o możliwości kontaktu z osobami, które są odpowiedzialne za Wasz projekt. Jest to najpierw kontakt ze specjalistą od grafiki, później od programowania, pozycjonowania, od marketingu oraz wdrożenia.

Zapewniamy, że każdy z wymieniowych specjalistów przekaże Wam dokładne, jasne informacje oraz udzieli porady w konkretnym momencie realizacji projektu.

Gwarantujemy również, że cała współpraca przebiegnie w przyjaznej atmosferze kończąc się w pełni sukcesem – projekt zostanie wdrożony oraz wykonany zgodnie z Państwa życzeniem oraz oczekiwaniami.

Dlaczego właśnie my?

Każde zamówienie opiera się na indywidualnym projekcie graficznym, nie działamy na gotowych szablonach. Dlatego cała współpraca zaczyna się od ustalenia z Państwem założeń, aby zrealizowana usługa w pełni odzwierciedlała Wasz zamysł.

Mamy sporą wiedzę i doświadczenie – zajmujemy się wykonywaniem projektów oraz programowaniem już od ponad 8 lat. Można nam zaufać 🙂

Działamy zgodnie z obowiązującymi trendami i rozwiązaniami z zakresu informatyki i grafiki. Postępujemy zgodnie z tym, co proponuje rynek.

Proponujemy Państwu atrakcyjne ceny, ponieważ ludzie, którzy tworzą nasz zespół są bardzo zgrani, dzięki czemu współpraca przebiega na najwyższym poziomie i w szybkim tempie.

Pracujemy bardzo sprawnie! Cenimy sobie czas, dlatego jesteśmy w stanie każdy projekt wykonać w możliwie szybkim terminie.

Warto przekonać się jak wygląda współpraca z nami! Zapraszamy!

Przykładowe realizacje sklepów internetowych
  • Agencja interaktywna Poznań
    http://halexmeble.pl
  • Agencja interaktywna Poznań
    http://meadzieci.pl
  • Agencja interaktywna Poznań
    http://topro.pl
Klienci o nas

„Firma IT COMPUTER PARTNER reprezentowana przez Pana Daniela Stempniaka jest godnym zaufania partnerem w zakresie rozwiązań internetowych. Nasz współpraca obejmuje przede wszystkim stworzenie i obsługę sklepu internetowego www.meadzieci.pl. Polecam firmę jako profesjonalistów z dużym doświadczaniem, zapewniających stałą współpracę i rozwój swoich klientów.” MEA Dzieci Sławomir Łuczak 

„Biorąc pod uwagę naszą dotychczasową współpracę i wspólne doświadczenie możemy z przyjemnością zarekomendować usługi Agencji Interaktywnej IT COMPUTER PARTNER. Zawsze możemy liczyć na jej doradztwo, wsparcie techniczne i pomoc przy aktualizacji. Mając na uwadze powyższe polecamy firmę IT COMPUTER PARTNER jako wiarygodnego partnera.” AUTOSPOT

Do każdego projektu nasza Agencja Interaktywna podchodzi indywidualnie
Jednak przebieg współpracy w każdym przypadku wygląda podobnie.
Agencja interaktywna Poznań
1. Informacje
Podczas spotkania lub rozmowy przez telefon uzyskujemy odpowiednie informacje dotyczące projektu. Określamy koszt, termin jego realizacji oraz wykorzystane technologie.
Agencja interaktywna Poznań
2. Umowa
Następnie podpisujemy umowę współpracy, posiadającą załącznik, który określa wszelkie Państwa wymagania i funkcjonalności zawarte w zleconym projekcie.
Agencja interaktywna Poznań
3. Grafika
Wykorzystując informacje uzyskane na spotkaniu zaczynamy pracować nad projektami graficznymi. Na podstawie projektów uzgadniamy docelowy, zadowalający Państwa wygląd zamówienia.
Agencja interaktywna Poznań
4. Kodowanie
Gdy uzyskamy akceptację całości grafiki przechodzimy do programowania jej przez programistę. Okres programowania okreśony jest szczegółowo w zawartej umowie.
Agencja interaktywna Poznań
5. Wdrożenie
Po zakodowaniu projektów graficznych następuje wdrożenie całości - umieszczenie pod domeną i na serwerze. Służymy doradztwem w wyborze domeny oraz serwera.
Agencja interaktywna Poznań
6. Opieka
Nasza firma oferuje możliwość stałego wsparcia opieki nad wdrożonym serwisem, programem, aplikacją mobilną. Doradzamy również kroki marketingowe wpływające na rozpromowanie.
Call Now Button