30 sierpnia 2011
Skorzystaj z trendów marketingowych w sieci!

Nowinki technologiczne, rodzą nowe potrzeby i zainteresowania wśród klientów. Będąc uważnym, można świetnie wykorzystać nowe trendy i przykuć je na zyski, bo dobrze zaobserwowane potrzeby to jeden z najważniejszych elementów marketingowych w sieci.

Jednym z głównych wyznaczników jest mobilność. Coraz większa ilość ludzi korzysta z smartfonów czy tabletów, są one na tyle praktyczne, że znalezienie pożądanych informacji nie stanowi tu żadnego problemu, ponieważ urządzenia mobilne mamy ze sobą generalnie wszędzie i z całą pewnością łatwiej w taki sposób dotrzeć do klienta. Jeśli planujesz oprzeć się o trendy warto także pomyśleć o stronie mobilnej.

Kolejnym trendem do którego warto się odnieść to bezpieczeństwo i cenienie prywatności użytkowników. Ludzie coraz częściej dzielą się swoim życiem prywatnym, między innymi na portalach społecznościowych. Jednak chodzi też głównie o udostępnienie zdjęć czy rejestr połączeń. Miejcie to na uwadze, ponieważ klienci przywiązują coraz większą wagę do tego, jak pilnie strzeżona jest ich prywatność. W takim przypadku warto zainstalować certyfikat SSL, gwarantuje on wysoką ochronę na stronie internetowej oraz to, że przesyłane dane nie trafią w niepożądane ręce.

Kwestia, która także przyciągnie rzesze fanów jest content marketing, czyli treść jaką zamieszczamy na stronie. Nie trudno się domyślić, że jest ona najważniejsza. Dobrym pomysłem okaże się tutaj dodawanie artykułów z poradami czy możliwość testowania produktu przed zakupem.

Lojalność wobec klientów wróci do was z podwojoną siłą.

Call Now Button