SOCIAL MEDIA

Wykorzystaj potencjał mediów społecznościowych!

strategia + kreacja + technologia

Nasza Agencja Interaktywna specjalizuje się w planowaniu i zarządzaniu komunikacją w Social Media oferuje kompleksową strategię social media lub działanie w wybranym serwisie. 

 

Na portalu społecznościowym Facebook, Google+, Twitter, YouTube i innych oferujemy:

– tworzenie profili firmowych wraz z odpowiednimi grafikami i zarządzanie nimi

– prowadzenie kampanii reklamowych

– dotarcie do konkretnych ludzi, zainteresowanych ofertą danej firmy

– pozyskiwanie fanów

– tworzenie aplikacji i konkursów

– monitorowanie aktywności

– zaangażowanie w powierzone zadanie.

news2


IT COMPUTER PARTNER profesjonalnie wykreuje pozytywny wizerunek Twojej marki w Internecie.
Social Media kształtują w dzisiejszych czasach świadomość masową – wszelkie informacje rozprzestrzeniają się dzięki nim z prędkością światła. Wykorzystanie tego narzędzia marketingowego jest wielce wskazane

news3

 

Social media – dlaczego warto tam być?

Reklama w social mediach powinna wiązać się głównie z przekazaniem możliwie największej liczby aktualnej treści, a także fotografii, które będą odwoływać się do Państwa działalności. Te treści pomogą zainteresowanym osobom dotrzeć na Wasz serwis www – na stronę, do sklepu, na portal czy aplikację – może to znacznie przyczynić się do tego, że za jego pośrednictwem Użytkownik zainteresuje się Waszymi produktami czy usługami.

W obecnych czasach marketing społecznościowy daje ogromne możliwości. Na serwisach społecznościowych mogą się Państwo reklamować wskazując szczegółowe grono odbiorców – tym bardziej pomoże Wam to zaistnieć na obszarze działalności przeznaczonym dla Waszej firmy.

Obecnie nadal wśród polskich użytkowników obserwuje się największe zainteresowanie Facebookiem, jednak popularyzacja rośnie już również na Google+, Twitterze czy Instagramie.

Call Now Button