STRONY INTERNETOWE

Tworzenie stron internetowych Poznań / Wrocław z panelem zarządzania treścią – CMS, w technologii RWD.

strategia + kreacja + technologia

Wykorzystanie nowoczesnych technologii internetowych pozwala nam na tworzenie dynamicznych serwisów/stron internetowych, wzbogaconych animacją. Zajmujemy się tworzeniem nowych oraz przebudową istniejących już witryn internetowych. Tworząc strony charakteryzujące się efektywnością, czytelnością oraz funkcjonalnością największy nacisk kładziemy na ich jak największą skuteczność.

Strona internetowa przede wszystkim musi zaspokajać potrzeby Twoich obecnych i przyszłych, potencjalnych klientów – co gwarantuje zarówno nasz profesjonalizm, jak i wieloletnie doświadczenie związane z rynkiem informatycznym. Tworzymy strony oparte na HTML, PHP, Flash, JAVA, Ajax z wykorzystaniem baz danych MySQL. Zapewniamy również usługę hostingową (serwer) oraz pomoc w doborze i rejestracji odpowiedniej domeny (adresu www Twojej strony internetowej).

itcp_stronyinternetow_03

 

Rozwiązania, na których się opieramy…

to typ rozwiązań open source – które umożliwiają tworzenie bardzo zaawansowanych stron internetowych oraz rozwiązania autorskie naszej firmy. Zaznaczamy jednak iż w pierwszym i drugim przypadku możliwa jest późniejsza rozbudowa strony internetowej o dodatkowe funkcjonalności – zawdzięczamy to modułowej budowie strony www.  Doradzamy w wyborze rozwiązania dla Państwa strony www podczas spotkania lub rozmowy telefonicznej. 

Co zawiera każda z powstałych w naszej firmie stron internetowych?
Panel CMS
panel, w którym będziesz mógł z łatwością dodawać, aktualizować, modyfikować wszelkie treści oraz grafiki na swojej stronie w sposób łatwy i szybki. Nie jest są do tego wymagane żadne zdolności programistyczne, wyłącznie zdolności podobne do pisania w popularnym Wordzie.
Responsywność
obecnie, w erze tabletów i smartfonów technologia RWD jest bardzo pożądana. Nasza firma tworzy takie typy stron internetowych, które intuicyjnie, dopasowują się do rozdzielczości zarówno, komputera, jak i tabletu czy smartfonu. Potrzeba stworzenie odrębnych wersji strony oraz paneli zarządzania specjalnie na te rozdzielczości jest zbędna.
Użyteczność
każda ze zrobionych przez nas stron internetowych jest dla jej Użytkownika optymalna pod względem użyteczności, nawigacji. Wszelkie ruchy, kliknięcia się intuicyjne, elementy wyszukiwania zawarte są w widocznych miejscach, a sama sprawnie działające strona oraz przejrzysta grafika służą szybkiemu znalezieniu potrzebnych informacji.
Optymalizacje
kilka tysięcy przepracowanych dni przez naszą firmę pozwoliło nam na takie dopracowanie zarówno treści marytorycznych jak i graficznych, iż wykonywane przez nas witryny internetowe spełniają wszelkie standardy i wymogi dotyczące wszelkiego rodzaju oprogramowania oraz sprzętu, na jakim działają Twoi klienci,tworzymy strony internetowe w pełni gotowe do procesu pozycjonowania, spełniające wszelkie wymogi SEO.
 

Dodatkowo gwarantujemy opiekę i wsparcie dedykowanego specjalisty na każdym etapie realizacji projektu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy wie na czym polega wykonywanie serwisów www, oprogramowań informatycznych, czy aplikacji mobilnych.

Mając to na uwadze, każdą współpracę zaczynamy od poinformowania Państwa o możliwości kontaktu z osobami, które są odpowiedzialne za Wasz projekt. Jest to najpierw kontakt ze specjalistą od grafiki, później od programowania, pozycjonowania, od marketingu oraz wdrożenia.

Zapewniamy, że każdy z wymieniowych specjalistów przekaże Wam dokładne, jasne informacje oraz udzieli porady w konkretnym momencie realizacji projektu.

Gwarantujemy również, że cała współpraca przebiegnie w przyjaznej atmosferze kończąc się w pełni sukcesem – projekt zostanie wdrożony oraz wykonany zgodnie z Państwa życzeniem oraz oczekiwaniami.

Dlaczego właśnie my?

Każde zamówienie opiera się na indywidualnym projekcie graficznym, nie działamy na gotowych szablonach. Dlatego cała współpraca zaczyna się od ustalenia z Państwem założeń, aby zrealizowana usługa w pełni odzwierciedlała Wasz zamysł.

Mamy sporą wiedzę i doświadczenie – zajmujemy się wykonywaniem projektów oraz programowaniem już od ponad 8 lat. Można nam zaufać 🙂

Działamy zgodnie z obowiązującymi trendami i rozwiązaniami z zakresu informatyki i grafiki. Postępujemy zgodnie z tym, co proponuje rynek.

Proponujemy Państwu atrakcyjne ceny, ponieważ ludzie, którzy tworzą nasz zespół są bardzo zgrani, dzięki czemu współpraca przebiega na najwyższym poziomie i w szybkim tempie.

Pracujemy bardzo sprawnie! Cenimy sobie czas, dlatego jesteśmy w stanie każdy projekt wykonać w możliwie szybkim terminie.

Warto przekonać się jak wygląda współpraca z nami! Zapraszamy!

Przykładowe realizacje stron internetowych
 • Agencja interaktywna Poznań
  http://nortec.pl
 • Agencja interaktywna Poznań
  http://biegacze-jarocin.pl
 • Agencja interaktywna Poznań
  http://rybhand.com.pl
 • Agencja interaktywna Poznań
  http://synomed.info
Klienci o nas

„Polecamy usługi świadczone przez Agencję Interaktywną IT COMPUTER PARTNER. Współpraca z nią układała się pomyślnie, a wszelkie uwagi i sugestie były uwzględniane w projekcie. Zmiany wprowadzano na bieżąco, stworzono bardzo przyjazną stronę internetową. Firmą IT COMPUTER PARTNER cechuje fachowość, doskonała znajomość tematu i sumienność” Osiedle-Kamionki.pl

„Agencja Interaktywna IT COMPUTER PARTNER z powodzeniem opracowała dla nas stronę internetową. Zadanie zostało wykonane poprawnie, terminowo i z pełnym zaangażowaniem. Firma ta jest wiarygodnym i solidnym kontrahentem, którego cechuje kreatywność i profesjonalizm. Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę IT COMPUTER PARTNER i gwarantuję, że współpraca z nią będzie udana.” Hebrock Polska

Do każdego projektu nasza Agencja Interaktywna podchodzi indywidualnie
Jednak przebieg współpracy w każdym przypadku wygląda podobnie.
Agencja interaktywna Poznań
1. Informacje
Podczas spotkania lub rozmowy przez telefon uzyskujemy odpowiednie informacje dotyczące projektu. Określamy koszt, termin jego realizacji oraz wykorzystane technologie.
Agencja interaktywna Poznań
2. Umowa
Następnie podpisujemy umowę współpracy, posiadającą załącznik, który określa wszelkie Państwa wymagania i funkcjonalności zawarte w zleconym projekcie.
Agencja interaktywna Poznań
3. Grafika
Wykorzystując informacje uzyskane na spotkaniu zaczynamy pracować nad projektami graficznymi. Na podstawie projektów uzgadniamy docelowy, zadowalający Państwa wygląd zamówienia.
Agencja interaktywna Poznań
4. Kodowanie
Gdy uzyskamy akceptację całości grafiki przechodzimy do programowania jej przez programistę. Okres programowania okreśony jest szczegółowo w zawartej umowie.
Agencja interaktywna Poznań
5. Wdrożenie
Po zakodowaniu projektów graficznych następuje wdrożenie całości - umieszczenie pod domeną i na serwerze. Służymy doradztwem w wyborze domeny oraz serwera.
Agencja interaktywna Poznań
6. Opieka
Nasza firma oferuje możliwość stałego wsparcia opieki nad wdrożonym serwisem, programem, aplikacją mobilną. Doradzamy również kroki marketingowe wpływające na rozpromowanie.
Call Now Button