17 sierpnia 2012
Zdjęcie w tle – trendem na lata!

Strona internetowa – można rzec, że jest wizytówką każdej firmy, aczkolwiek przede wszystkim jest podstawowym kanałem z Waszymi potencjalnymi klientami.

Zanim zainteresowany Waszymi usługami z nich skorzysta, nadzwyczaj analizuje wszystkie dane w oparciu o stronę www.

Obecnie przy prowadzaniu działalności witryna w Internecie jest obowiązkowa. Jednakże nie każdy zdaje sobie sprawę, że treści tam zamieszczane muszą być przede wszystkim zrozumiałe. Natomiast jak wpływa i do czego przyczynia się grafika? Ona również jest ważnym elementem, stanowiącym pewnego rodzaju przekaz. Powinna być traktowana, jako fundamentalna część portalu. Jak wynika z danych, grafika zachowana w jaśniejszych kolorach absorbuje o wiele milsze skojarzenia. Jednak nie wszyscy mogą kierować się takimi prognozami, wszystko zależy od tematyki strony. Absolutnie witryna nocnego klubu nie będzie utrzymana w jasnych barwach, czego nie możemy powiedzieć o stronie sklepu z sukniami ślubnymi. Wbrew pozorom istnieje także moda na stronach internetowych. Tylko czy warto jej ulegać, w przypadku, kiedy za kilka lat zmieni się trend a Wasza strona stanie się przestarzała? Jednak to, czego nie nazwiemy modą ulotną to zdecydowanie umieszczanie dużej ilości zdjęć, które są tłem strony. Jeśli będą odpowiednio dobrane mogą posłużyć Wam na długie lata. Warto by przyciągały wzrok, najlepiej, gdy będą one przedstawiły Wasze produkty czy realizacje, pobudzając przy tym przyjemne skojarzenia. Jeśli zastosujecie się do wszystkich podstawowych odnośników, w wyniku, których otrzymacie atrakcyjny projekt, gdzie grafika będzie spełniała główną rolę stanie się ona swoistego rodzaju treścią.

Pomysłów na realizację strony jest nieskończenie wiele, czasami warto zastosować się do tradycyjnego projektu a czasami lepszym wyjściem będzie podążanie za modą, warunkiem jest by nie wpłynęła ona w krótkim czasie negatywnie na odbiór Waszej działalności w sieci.

Call Now Button